Главная Все новости Труд и социальная защита Другое

Правительство утвердило порядок подачи пособия по частичной безработице на период карантина

22 апреля на заседании Правительства был принят Порядок предоставления и возврата средств, направленных на финансирование помощи по частичной безработице на период карантина

Як повідомляє Мінекономіки, 22 квітня 2020 року Кабінет Міністрів України прийняв постанову "Про затвердження розміру, порядку надання та повернення коштів, спрямованих на фінансування допомоги по частковому безробіттю на період карантину”. Про її проект ми розповідали раніше тут. 

Поки що текст постанови не оприлюднений. Про це повідомимо окремо і  обов'язково прокоментуємо. 

Зараз же повідомляється, що постановою визначено розмір допомоги по частковому безробіттю за кожну годину, на яку працівникові було скорочено тривалість робочого часу, із розрахунку двох третин тарифної ставки, але не більше розміру мінімальної зарплати.

Ця допомога надаватиметься на період карантину, а також протягом 30 днів після його завершення. За отриманням цією допомоги малі та середні роботодавці можуть звертатись до центрів зайнятості.

“Ми закликаємо усіх роботодавців не звільняти людей, зберігати робочі місця.  У  разі вимушеного скорочення робочих годин для працівників або так званого “часткового безробіття”, Уряд готовий компенсувати витрати на заробітну плату. Своїми рішеннями, ми прагнемо  максимально сприяти збереженню зайнятості та запобігати зростанню безробіття у період карантину та після нього”,  - зазначив Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Ігор Петрашко. 

 

UPD_28.04.2020
Тільки 28 квітня з'явився текст постанови від 22.04.2020 №306. З ним можна ознайомитися на сайті Уряду або за посиланням.

***

Читайте також:

Автор:
Быкова Анна
Джерело
Пресс-служба Министерства экономического развития и торговли
Рубрика:
Труд и социальная защита / Другое
Теги:
Фонд безработицы , Финансовая помощь , COVID-19

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы, а также комментарии к ним, отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Редакция не идентифицирует лица комментаторов, а не модерирует тексты комментариев и не несет ответственности за их содержание.

30 днiв передплати безкоштовно!

Комментарии: 13

Новости по теме

Консультации по теме