Главная Все новости Упрощенная система Общие положения

ГФС настаивает на изменении подходов к "упрощенцам"

Налоговая не может до конца проконтролировать "единщиков"

Голова Державної фіскальної служби України Роман Насіров наполягає на тому, що спрощену систему оподаткування потрібно змінювати, оскільки, на його переконання, це "та група ризику, яку останнім чеком не проконтролюєш".

Проте, мова не йде про повне скасування "спрощенки", сказав він в інтерв'ю ZN.UA.

"Єдинники" — це бізнес, якoму держава дала преференції: спрощену систему оподаткування і суттєво занижену податкову ставку. І якщо людина заробляє, то було б правильно, щоб він сам нараховував собі зарплату і сплачував податки. Нечесно, що "спрощенці" платять 200 грн в місяць, а з найманих працівників навіть з мінімальною зарплатою утримується по 600 грн. Так не повинно бути", - сказав Насіров.

Крім того, Насіров зазначив, що ДФС виступає за прийняття "точкових" змін до Податкового кодексу, які дозволять домогтися повноцінного введення електронної акцизної марки ще до кінця поточного року.

Нагадаємо, на думку Насірова, ефект від детінізації є: надходження ПДВ завдяки їй зросли, а надходження ЄСВ в абсолютних цифрах хоча і скоротилися, але очікуваного падіння не було.

"З середини минулого року надходження ПДВ, завдяки детінізації, зросли з 8 млрд у першій половині 2015 року до майже 12 млрд у першій половині цього року. Це навіть більше, ніж ми думали", - розповів він в інтерв'ю.

Джерело
Зеркало недели
Рубрика:
Упрощенная система / Общие положения
Теги:
Единый налог , Упрощенный учет

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы, а также комментарии к ним, отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Редакция не идентифицирует лица комментаторов, а не модерирует тексты комментариев и не несет ответственности за их содержание.

Комментарии: 30

Новости по теме

Консультации по теме