Главная Все новости Налогообложение Общие положения

Внимание! Электронные ресурсы ГФСУ под кибератакой

ГФСУ сообщила, что Электронный кабинет и официальный сайт не работали из кибератаки

З вчорашнього вечора платники податків скаржаться на неможливість зайти в Електронний кабінет. Більш того, сьогодні весь день не працював ні офіційний сайт ДФСУ, ні сайти регіональних відділень ДФС.

І ось щойно стало відомо чому. Як повідомляє прес-служба ДФСУ, 8 жовтня  з 18:00 на зовнішню віртуальну адресу ІТС «Електронний кабінет» в мережі Інтернет (cabinet.sfs.gov.ua, ІР-адреса 217.76.198.152) та 9 жовтня з 09:00 на зовнішню віртуальну адресу ІТС «Офіційний веб-портал ДФС України» (sfs.gov.ua, ІР-адреса 217.76.198.157) була зафіксована велика кількість запитів, що спричинило збільшення навантаження на центральний процесор мережевого екрану (до 100%) та призвело до його нестабільної роботи.

Провайдером було ідентифіковано кібератаку на відмову в обслуговуванні (Denial of service attack, DoS attack) та застосовано механізм захисту від атаки.

Зазначене кібервтручання призвело до недоступності ресурсів ІТС «Електронний кабінет» та ІТС «Офіційний веб-портал ДФС України»  деяким користувачам в мережі Інтернет.

Відповідно до Порядку взаємодії органів виконавчої влади з питань захисту державних інформаційних ресурсів ДФС невідкладно було поінформовано Адміністрацію держспецзв’язку про випадки DoS-атак.

 

Автор:
Волос Наталия
Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Налогообложение / Общие положения
Теги:
Электронная отчетность , Электронный документ , ГФСУ , Кибератака

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Комментарии: 7

Новости по теме

Консультации по теме

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?