Главная Все новости Налогообложение Акцизы

Информация для производителей и реализаторов горючего! Появились счета для оплаты лицензии

Тернопольские налоговики сообщили, что с 15 мая начали действовать счета для оплаты лицензии на реализацию горючего

ДФС у Тернопільській області повідомляє, що відповідно наказу Міністерства фінансів України від 26.04.2019 р. №182 «Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 14.01.2011 №11», а також наказу Державної казначейської служби України від 13.05.2019 р. №147 «Про внесення змін до Довідника відповідності символу звітності коду класифікації доходів бюджету» Головним управлінням Державної казначейської служби України у Тернопільській області надано перелік реквізитів рахунків для зарахування надходжень до державного бюджету. 

Це перелік рахунків для зарахування надходжень до державного бюджету по платежах 22013100 «Плата за ліцензії на виробництво пального», 22013200 «Плата за ліцензії на право оптової торгівлі пальним», 22013300 «Плата за ліцензії на право роздрібної торгівлі пальним», 22013400 «Плата за ліцензії на виробництво пального». (Від ред. Податківці помилилися у своєму повідмоленні. Якщо відкрити рахунки для сплати за ліцензію, то рахунок 22013400 створений для сплати за ліцензії на право зберігання пального.)

Повідомляємо, що датою початку здійснення операцій по зарахуванню надходжень до державного бюджету за кодами класифікації доходів бюджету на рахунки визначено 15.05.2019 р.

Від редакції: наразі загальної інформації на сайті ДФС не має. Тому платникам акцизу слід дивитися цю інформацію на відповідних сайтах обласних податкових органів за посиланням http://sfs.gov.ua/byudjetni-rahunki/ або звертатися за інформацією безпосередньо до податківців. 

***

Читайте також: Мінфін вніс зміни до бюджетної класифікації

Джерело
ДФC у Тернопільській області
Рубрика:
Налогообложение / Акцизы
Теги:
Лицензия , Горючее , ГФСУ

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы, а также комментарии к ним, отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Редакция не идентифицирует лица комментаторов, а не модерирует тексты комментариев и не несет ответственности за их содержание.

Комментарии: 2

Новости по теме

Консультации по теме

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?