Головна Усі новини Держрегулювання Закони та підзаконні акти

Уряд скасував порядок компенсації середнього заробітку мобілізованих

Таке рішення було прийнято КМУ на черговому засіданні 10 квітня

Постановою КМУ від 10.04.2019 р. №307 визнано таким, що втратив чинність, Порядок виплати компенсації підприємствам, установам, організаціям, фермерським господарствам, сільськогосподарським виробничим кооперативам та фізичним особам – підприємцям у межах середнього заробітку працівників, призваних на військову службу в особливий період.

Рішення прийняте на виконання Закону України від 24.12.2015 р. №911-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України»,  згідно з яким роботодавцям не передбачається компенсація за рахунок коштів Державного бюджету України витрат на виплату середнього заробітку працівникам, призваним і прийнятим на військову службу в особливий період, яка виплачувалась протягом 2014 – 2015 років.

Нагадаємо, що зазначена компенсація виплачується за рахунок коштів, передбачених у Законі України «Про Державний бюджет України на 2015 рік» за програмою 2501350 «Компенсація підприємствам, установам, організаціям у межах середнього заробітку працівників, призваних на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період». 

Постанова № 307 набрала чинності з 17 квітня, оскільки її було опубліковано в Урядовому кур'єрі від 17.04.2019 р. №74.

***

Читайте також:

Джерело
Урядовий портал
Рубрика:
Держрегулювання / Закони та підзаконні акти
Теги:
Мобілізація , АТО

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!

Коментарі: 1

Новини по темі

Консультації по темі