Головна Усі новини Держрегулювання Ліцензії і дозволи

Термін легалізації самочинного будівництва продовжено до 31 грудня

Граничний термін введення в експлуатацію об’єктів, збудованих без дозволу на виконання будівельних робіт продовжено до 31 грудня 2015 року

Нагадуємо, що 30 січня 2015 року Президентом було затверджено Закон № 92-VIII, згідно з яким, до 31 грудня 2015 року продовжується можливість застосування механізму прийняття в експлуатацію об’єктів, збудованих без дозволу на виконання будівельних робіт. Йдеться про індивідуальні житлові, садові, дачні будинки, господарські та присадибні будівлі і споруди, громадські будинки та будівлі і споруди сільськогосподарського призначення I та II категорій складності.

Крім цього, установлюється спрощений порядок проведення технічного обстеження будівельних конструкції та інженерних мереж індивідуальних житлових споруд площею до 300 квадратних метрів та господарських будівель площею до 100 квадратних метрів.

До осіб, котрі скористаються зазначеним у документі механізмом прийняття в експлуатацію збудованих без дозволу об’єктів, штрафи не застосовуються.

Автор:
«Дебет-Кредит»
Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Держрегулювання / Ліцензії і дозволи
Теги:
Будівництво , Дозвіл , Штрафи

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?