Головна Усі новини Оподаткування Інші податки

Запропоновано скасувати пільги на сплату земельного податку для фізосіб

Зареєстровано законопроект, яким пропонується виключити з Податкового кодексу статтю 281 "Пільги щодо сплати земельного податку для фізичних осіб"

6 жовтня 2017 року у Верховній Раді зареєстровано законопроект №7184  "Про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо відміни пільг на сплату земельного податку для фізичних осіб)". Його автором є нардеп О. Барна.

Законопроектом пропонується виключити з Податкового кодексу статтю 281 "Пільги щодо сплати земельного податку для фізичних осіб". Цією статтею, зокрема, передбачено звільнення від сплати цього податку для:

  • інвалідів першої і другої групи;
  • фізосіб, які виховують трьох і більше дітей віком до 18 років;
  • пенсіонерів (за віком);
  • ветеранів війни та осіб, на яких поширюється дія Закону "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту";
  • фізосіб, визнані законом особами, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Як зазначено у пояснювальній записці, реалізація положень законопроекту призведе до значного поповнення місцевих бюджетів та сприятиме соціально-економічному розвитку сільських регіонів, сільських громад, розвитку їх інфраструктури.

Автор:
«Дебет-Кредит»
Джерело
Верховна Рада України
Рубрика:
Оподаткування / Інші податки
Теги:
Плата за землю , Законопроекти , Пільги , Земля

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Коментарі: 5

Новини по темі

Консультації по темі

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?