Головна Усі новини Оподаткування Податок на прибуток

Як відкоригувати ціни контрольованої операції та сум податкових зобов’язань у декларації з прибутку?

Державна фіскальна служба нагадала, як здійснюється коригування ціни контрольованої операції і сум податкових зобов’язань у декларації з прибутку

ДФС у Харківській області нагадує, що 1 жовтня 2018 р. є граничним терміном для подання платниками податків уточнюючого розрахунку до декларації з податку на прибуток за 2017 рік з метою здійснення самостійного коригування податкових зобов’язань відповідно до ст. 39 ПКУ.

Так, керуючись пп. 39.5.4 ПКУ, у разі застосування платником податків під час здійснення контрольованих операцій  умов, що не відповідають принципу «витягнутої руки», платник податків має право самостійно провести коригування ціни контрольованої операції і сум податкових зобов’язань за умови, якщо це не призведе до зменшення суми податку, що підлягає сплаті до бюджету. З цією метою необхідно обрахувати діапазон цін (рентабельності) для кожної контрольованої операції окремо та визначити необхідну суму коригування щодо такої контрольованої операції.

Сума податкового зобов'язання, розрахованого за результатами самостійного коригування, підлягає сплаті у строки, визначені ст. 57 ПКУ (пп.39.5.4.2 ПКУ). Платники податку на прибуток, які у звітному періоді здійснювали контрольовані операції, для проведення самостійного коригування ціни контрольованої операції і сум податкових зобов’язань складають та подають Додаток ТЦ до декларації з податку на прибуток.

У цьому додатку здійснюється розрахунок різниць, які відображаються у рядках 3.1.3 ТЦ та 3.1.4 ТЦ додатка РІ для коригування фінансового результату до оподаткування.

***

Читайте також: За перше півріччя з податку на прибуток слід відзвітувати до 9 серпня (включно) — нагадування від ДФС

Джерело
ДФС у Харківській області
Рубрика:
Оподаткування / Податок на прибуток
Теги:
Звітність , Податок на прибуток , Декларація

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?