Головна Усі новини Фінанси і банки НБУ і банківська система

Нацбанк про обмеження банківських операцій

Національний банк роз'яснив особливості застосування деяких норм власної постанови "Про окремі питання діяльності банків"

Щодо застосування окремих норм власної постанови від 07.04.2014 р. №202 "Про окремі питання діяльності банків" Нацбанк повідомив наступне.

Заборона надавати кредити без забезпечення розповсюджується на операції, що здійснюються на підставі договорів, укладених до дати набрання чинності постанови, до яких після цієї дати вносилися зміни щодо збільшення строків користування кредитами (не пов'язаних із реструктуризацією боргу) та/або збільшення сум кредитів.

Виплата дивідендів, у тому числі нарахованих до набрання чинності цієї постанови, як за простими, так і за привілейованими акціями, на період дії цієї постанови заборонена.

Спрямування прибутку на формування резервного фонду не суперечить вимогам постанови.

Постанова не забороняє здійснення витрат на оплату семінарів для працівників банку (Лист НБУ від 17.04.2014 р. №40-111/17687).

Автор:
«Дебет-Кредит»
Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Фінанси і банки / НБУ і банківська система
Теги:
Дивіденди , Банки , Кредити

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі: 2

Новини по темі

Консультації по темі

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?