Головна Усі новини Фінанси і банки Банки

Термін подання банками пояснень щодо допущених порушень збільшено - Нацбанк

Нацбанк збільшив банкам/установам термін подання пояснень щодо допущених порушень з трьох до семи робочих днів

За повідомленням прес-служби регулятора, зміни вносяться Нацбанком з впровадженням ризик-орієнтованого підходу при плануванні та проведенні перевірок з питань запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансування розповсюдження зброї масового знищення.

Новий підхід буде сприяти підвищенню ефективності нагляду Нацбанком за дотриманням банками та небанківськими фінансовими установами-резидентами, які є платіжними організаціями, членами або учасниками платіжних систем, законодавства у сфері фінансового моніторингу.

У затверджених змінах були враховані пропозиції членів Незалежної Асоціації Банків України. Зазначені зміни передбачені постановою Правління НБУ №66 "Про затвердження змін до Положення про порядок організації та проведення перевірок з питань запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансування розповсюдження зброї масового знищення", затвердженої 24 Липня 2017 року.

Зміни набирають чинності з 27 липня 2017 року.

Читайте також:

Нацбанк вирішив звузити перелік перевіряючих банками операцій з особами з країни-агресора>>>

Джерело
Нацiональний банк України
Рубрика:
Фінанси і банки / Банки
Теги:
Банки

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?