Головна Усі новини Право і відповідальність Контролюючі органи і перевірки

Працівники за графіками змінності не можуть працювати за договорами ЦПХ

Аналіз змісту укладених ЦПД і їх систематичне щомісячне переукладення є підставою для висновку, що договори перебувають поза межами правового регулювання ЦКУ

Управління Держпраці у Хмельницькій області повідомляє, що Хмельницьким окружним адміністративним судом підтверджено законність та обґрунтованість їх дій щодо накладення штрафу на підприємця у розмірі 335 тисяч 70 грн. за використання праці трьох офіційно неоформлених працівників.

Під час інспекційного відвідування, у грудні минулого року, було встановлено, що підприємець допустив найманих працівників до роботи без укладення трудового договору, «замаскувавши» трудові відносини під цивільно-правові. Зокрема, троє осіб працювали охоронниками виробничої бази за цивільно-правовими договорами згідно розробленого графіку.

Однак, аналіз змісту укладених цивільно-правових договорів і їх систематичне щомісячне переукладення є підставою для висновку, що договори перебувають поза межами правового регулювання цивільного законодавства.

За підміну трудових відносин цивільними, а саме використання праці працівників без укладання з ними трудових договорів (контрактів) відповідно до ст. 265 КЗпП  за кожного неоформленого працівника підприємець сплатить у 30-кратному розмірі мінімальної заробітної плати.

Джерело
Держпраці у Хмельницькій області
Рубрика:
Право і відповідальність / Контролюючі органи і перевірки
Теги:
Перевірки , Трудові відносини

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!

Коментарі: 2

Новини по темі

Консультації по темі

Сюди! Тут -20%
на передплату
Закрити +