Головна Усі новини Право і відповідальність Відповідальність, санкції і штрафи

Що загрожує «єдинникам» І-ІІ груп за порушення строків сплати авансових внесків з ЄП?

Податківці наголошують, що у такому разі нарахування штрафних санкцій здійснюється за результатами акта перевірки в розмірі 50% ставки єдиного податку за кожний випадок несвоєчасної сплати або несплати авансових внесків єдиного податку

ДФС в Івано-Франківській області звертає увагу, що у разі порушення платниками єдиного податку першої та другої груп строків сплати авансових внесків єдиного податку, нарахування штрафних санкцій здійснюється за результатами акта перевірки (камеральної або документальної) контролюючими органами, в розмірі 50% ставки єдиного податку, обраної платником єдиного податку, за кожний випадок несвоєчасної сплати або несплати авансових внесків єдиного податку.

У разі застосування штрафних санкцій за порушення строків сплати грошових зобов’язань складається податкове повідомлення-рішення за формою «Ш», згідно з вимогами, установленими Порядком № 1204.

Джерело
ДФС в Івано-Франківській області
Рубрика:
Право і відповідальність / Відповідальність, санкції і штрафи
Теги:
1 група ЄП , 2 група ЄП , 3 група ЄП , Відповідальність , Єдиний податок , Штрафи

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі