Главная Все новости Право и ответственность Контролирующие органы и проверки

ГНС готова выполнить задачи по наполнению бюджета в 2020 году, - Верланов

На 2020 год предложено увеличить доход бюджета на 14,18 млрд грн, в том числе по общему фонду на 11,9 млрд грн и по специальному фонду на 2,3 млрд грн

Кабінет Міністрів України представив доопрацьований до другого читання проект Закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік». Порівняно з редакцією законопроекту, поданою до першого читання, доходи державного бюджету (без трансфертів) на 2020 рік запропоновано збільшити на 14,18 млрд грн, у тому числі по загальному фонду на 11,9 млрд грн та по спеціальному фонду на 2,3 млрд грн. Дефіцит становитиме 2,09% ВВП. Видатки доопрацьованого проєкту бюджету збільшено до 1 180,1 млрд грн. 

Документ є збалансованим і направленим на вирішення нагальних питань та на виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України.

«Дохідна частина бюджету є цілком реалістичною. Державна податкова служба готова виконати завдання з наповнення бюджету. Для цього будемо підсилювати аналітичну роботу, та приділятимемо посилену увагу роботі з ризиковими платниками податків», - прокоментував проєкт Державного бюджету на наступний рік очільник ДПС Сергій Верланов.

***

Читайте також: Держбюджет-2020 напередодні другого читання: основні показники (оновлено)  

Джерело
ГНСУ
Рубрика:
Право и ответственность / Контролирующие органы и проверки
Теги:
Законопроекты , Госбюджет , ГНСУ

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы, а также комментарии к ним, отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Редакция не идентифицирует лица комментаторов, а не модерирует тексты комментариев и не несет ответственности за их содержание.

Комментарии: 0

Новости по теме

Консультации по теме

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?