Главная Все новости Право и ответственность Другое

В Минсоцполитики силовики провели обыски

28 сентября Генпрокуратурой совместно с Нацполициею были проведены обыски в Министерстве соцполитики Украины

Як повідомили у Генпрокуратурі, Управлінням Генеральної прокуратури України з розслідування злочинів, вчинених злочинними організаціями розслідується кримінальне провадження відносно службових осіб Мінсоцполітики за фактами:

- сприяння ними керівникам комерційних структур у здійсненні незаконного імпорту товарів на територію України без сплати податків та обов'язкових платежів до державного бюджету,

- розкрадання в особливо великих розмірах бюджетних коштів, спрямованих на оздоровлення дітей шкільного віку та соціально незахищених категорій населення за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем) ККУ.

Під час розслідування 28.09.2017 року Генпрокуратурою спільно з Департаментом захисту економіки Нацполіції проведено обшуки у заступника Мінсоцполітики та інших службових осіб Міністерства соціальної політики України.

На сьогодні досудове розслідування триває, з метою повного та всебічного дослідження обставин вчинених правопорушень проводяться необхідні слідчі дії.

Джерело
Генеральная прокуратура Украины
Рубрика:
Право и ответственность / Другое
Теги:
Проверки

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы, а также комментарии к ним, отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Редакция не идентифицирует лица комментаторов, а не модерирует тексты комментариев и не несет ответственности за их содержание.

Новини від Дт-Кт «Дебету-Кредиту» – тепер у Viber!

Комментарии: 0

Новости по теме

Консультации по теме