Главная Все новости Общество и жизнь Общество, события

Заявление на помощь 8000 грн: тестирование на сайте «Дія» закончилось, можно подавать!

19 апреля, как обещало Правительство, пострадавшие от ограничений во время карантина ФЛП и работники получат возможность подать заявление на пособие от государства в размере 8 тыс. грн. Желающие начали штурмовать сайт «Дії» с восходом солнца. Однако где-то до 10:00 подать заявление было невозможно - сайт выдавал предупреждение, что услуга доступна только для бета-тестировщиков

Як ми повідомляли раніше, з 19 квітня на сайті "Дії" у ФОП та працівників, які фінансово постраждали від обмежень, введених під час карантину, мала з'явитися можливість подати заяву на отримання допомоги від держави в розмірі 8000 грн.

Про те, кому надаватиметься допомога, а кому ні, і що крім допомоги від держави можна розраховувати ще й на допомогу від місцевих бюджетів, ми писали тут і тут.

Десь до 10.00 усі бажаючі подати заяву на сайті "Дії" отримували відповідь, що така послуга доступна лише для бета-тестувальників.
Проте зараз вже такого обмеження немає, і вже є перші щасливці, кому подати таку заяву вдалося успішно.

  

Алгоритм для подання заяв від «Дії»

  1. Зареєструйтеся чи авторизуйтеся в кабінеті громадянина на diia.gov.ua за допомогою електронного підпису або BankID.
  2. Дія автоматично перевірить ваші дані в Реєстрі застрахованих осіб Пенсійного фонду та Державної податкової служби України на відповідність умовам виплати.
  3. Оберіть область, в якій ви проводите діяльність.
  4. Підтвердіть своє поточне місце роботи.
  5. Введіть номер свого гривневого рахунку у форматі IBAN.
  6. Перевірте та надішліть сформовану заяву.
  7. Очікуйте повідомлення про зарахування виплати. Ви отримаєте допомогу на особистий гривневий рахунок у термін від 7 днів після подання заяви.

 

Увага! 20 квітня о 12.00 почнеться онлайн-брифінг щодо виплат матеріальної допомоги ФОПам та найманим працівникам, у якому візьмуть участь фахівці Мінцифри, Мінекономіки, Мінсоцполітики та ПФУ.

Як очікується, під час онлайн-брифінгу вони розкажуть про деталі отримання послуги та нададуть покрокову інструкцію.

Трансляція брифінгу відбудеться на YouTube-каналі КМУ та на офіційній сторінці Мінцифри у Facebook.

***

УВАГА!
Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER. Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Джерело
Дія
Рубрика:
Общество и жизнь / Общество, события
Теги:
Электронный документ , Предприниматели , Материальная помощь , Финансовая помощь , COVID-19

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы, а также комментарии к ним, отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Редакция не идентифицирует лица комментаторов, а не модерирует тексты комментариев и не несет ответственности за их содержание.

30 днiв передплати безкоштовно!

Комментарии: 56

Новости по теме

Консультации по теме