Главная Все новости Налогообложение Акцизы

Часть акциза с горючего будут зачислять в местные бюджеты

Кабмин утвердил порядок зачисления в бюджеты местных властей части акцизного налога (13,44%) с горючего, произведенного или ввезенного на территорию Украины

Кабмін затвердив порядок зарахування до бюджетів органів місцевого самоврядування частини акцизного податку (13,44%) з пального, яке вироблене або ввезене на територію України. Повідомляє Економічна правда.

Відповідну постанову ухвалили на засіданні 17 березня, повідомив представник уряду у Верховній Раді Василь Мокан.

Уряд затвердив наступний порядок зарахування:

у І півріччі поточного бюджетного періоду - пропорційно до обсягу реалізованого пального на відповідній території за ІІ півріччя попереднього бюджетного періоду в загальному обсязі такого реалізованого пального в цілому по Україні;

у ІІ півріччі поточного бюджетного періоду - пропорційно до обсягу реалізованого пального на відповідній території за І півріччя поточного бюджетного періоду відповідно.

"Лише за перші 2,5 місяця року це дасть додаткові 1,2 млрд грн для місцевої влади на покращення доріг, закладів освіти та медицини.

Кошти з акцизного податку, накопичені з 1 січня цього року, мають бути розподілені по бюджетах громад у двотижневий термін із дня набрання чинності відповідної постанови. А далі 13,44% акцизу від пального автоматично та безперебійно надходитимуть до бюджетів, виходячи з обсягів реалізованого пального на відповідній території", - пояснив прем'єр Денис Шмигаль.

***

УВАГА!
Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER. Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Джерело
Экономическая правда
Рубрика:
Налогообложение / Акцизы
Теги:
Акциз , Госбюджет , Горючее

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы, а также комментарии к ним, отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Редакция не идентифицирует лица комментаторов, а не модерирует тексты комментариев и не несет ответственности за их содержание.

30 днiв передплати безкоштовно!

Комментарии: 0

Новости по теме

Консультации по теме