Головна Усі новини Спрощена система Юрособи на єдиному податку

Чи подавати декларацію юрособі-"єдиннику", якщо показників для декларування немає

ДФC роз'яснила, чи повинна юрособа – платник єдиного податку III групи, яка не має показників або об’єктів, що підлягають декларуванню (оподаткуванню), подавати декларацію платника єдиного податку

У "ЗІР" (категорія 108.05) податківці зазначили, що податкова декларація платника єдиного податку третьої групи має надаватися щокварталу із зазначенням об’єктів оподаткування наростаючим підсумком.

Щоквартальне відображення факту неперевищення встановленого обсягу доходу у податковій декларації є показником, який підлягає декларуванню суб’єктом господарювання як платником єдиного податку.

У разі перевищення з початку календарного року встановленого обсягу доходу 5 млн грн суб’єкт господарювання зобов’язаний перейти на сплату інших податків і зборів, визначених ПКУ, з першого числа місяця, наступного за податковим (звітним) кварталом, у якому відбулося таке перевищення.

Таким чином, щоквартальне декларування показника дотримання критерію щодо неперевищення встановленого обсягу доходу 5 млн грн визначає податковий (звітний) період, у якому відбулося перевищення допустимої суми доходу, а також період, у якому суб’єкт господарювання має перейти на сплату інших податків і зборів, тим самим забезпечується контроль правомірності перебування суб’єкта господарювання на спрощеній системі оподаткування.

Нагадаємо, що така думка уже була озвучена ДФСУ у листі 01.02.2016 р. №1987/6/99-99-19-01-01-15, про що ми писали тут >>> 

А також регіональними податківцями ось тут >>

Джерело
Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс
Рубрика:
Спрощена система / Юрособи на єдиному податку
Теги:
3 група ЄП , Єдиний податок , Звітність , Податкова звітність , Податкова консультація , Декларація

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?