Головна Усі новини Суспільство і життя Економіка

Дія.Бізнес із партнерами підготували маніфест малого бізнесу в період карантину 2021

19 січня 2021 року стартував нацпроєкт Дія.Бізнес, Київська школа економіки (KSE) і український сервіс прийому платежів для бізнесу Fondy «ГРА В ДОВГУ»

Міністерство та Комітет цифрової трансформації України розповідає наступне.

«ГРА В ДОВГУ» – це онлайн-курс з ведення бізнесу, від стратегії та формування команди до маркетингу і продажів. 

Вже зареєстровано майже 4500 учасників з усієї України. Близько чверті учасників становлять жителі найменших населених пунктів країни. 

Як взяти участь? Кожен охочий може заповнити форму, отримати посилання на навчальні відео, пройти тести та поборотися за вихід у півфінал. А потім – і за головний приз – грант у розмірі 450 000 гривень на отримання повноцінної бізнес-освіти і ступеня магістра бізнес-адміністрування (МВА) у Київській школі економіки. 

Реєстрація відкрита до 21 січня 2021 року.

На першому етапі учасники впродовж 10 днів будуть отримувати у Viber і Telegram короткі лекції. Формат  – аудіо і відео. Їх можна слухати навіть за кермом авто. Після кожної лекції пропонується пройти тест і заробити бали для потрапляння в півфінал. У фіналі проєкту найуспішніший учасник отримає грант на бізнес-освіту (МВА) у Київській школі економіки коштом Fondy та KSE. 

Програма першого етапу «ГРИ В ДОВГУ»

11.01 Збут в умовах кризи

 • Євген Шульга, викладач KSE, CEO «Симпатік Груп»
 • Роман Набожняк, випускник KSE, засновник ресторанів Veterano Brownie, які отримали 3 нагороди Effie Awards за маркетингові комунікації у 2020 році.

12.01 Ефективний маркетинг

 • Володимир Семеніхін, викладач KSE, ексдиректор з маркетингу Roshen, Milkiland, Mars.

13.01 Просування бізнесу онлайн

 • Ольга Малиш, засновниця агентства Friends of brands, тренер, діджитал-експерт (серед клієнтів — USAID, Council of Europe, Bosch, Interpipe, Fondy, EnziPharm, Film.ua) 

14.01 Стратегічне планування

 • Сергій Гвоздьов, професор KSE, МВА. Стратег-практик (серед клієнтів — Nestle, «ДТЕК», «ПриватБанк», «Райффайзен Банк Аваль», «Укрсиббанк», Ferrexpo)

15.01 Дія.Бізнес: Можливості для підприємців (бонусна лекція)

 • Андрій Ремізов, керівник онлайн-складової національного проєкту з розвитку підприємництва Дія.Бізнес. Міністерство цифрової трансформації України. 

18.01 Управління грошовим потоком

 • Михайло Колісник, професор KSE, PhD. Президент CFO Club Ukraine.

19.01 Командна робота в пост-COVID реаліях

 • Володимир Шевченко, підприємець, випускник KSE. Засновник ресторанів Veterano Coffee, мережа яких успішно витримала COVID-кризу.

20.01 Виявлення неефективності у витратах

 • Володимир Стецик, віцепрезидент бізнес-освіти KSE. Бізнес-консультант. Серед клієнтів — переробні підприємства і FMCG.

21.01 Операційна ефективність

 • Тетяна Ізмайлова, викладач KSE, МВА. Бізнес-партнер консалтингової компанії «Необхідно й достатньо».

22.01 Управління проєктами

 • Сергій Гвоздьов, професор KSE, стратег-практик (серед клієнтів — Nestle, «ДТЕК», «ПриватБанк», «Райффайзен Банк Аваль», «Укрсиббанк», Ferrexpo).

***

УВАГА!
Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER. Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Джерело
Міністерство та Комітет цифрової трансформації України
Рубрика:
Суспільство і життя / Економіка
Теги:
Підприємці

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!

Коментарі: 0

Новини по темі