Головна Усі новини Держрегулювання ЗЕД

Продовжено заборону на ввезення товарів з Росії

Уряд продовжив заборону на ввезення товарів з Російської Федерації до 31 грудня 2017 року

Кабмін постановою від 06.07.2016 р. №417 продовжив до 31 грудня 2017 року дію заборони на ввезення на митну територію України товарів, що походять з Російської Федерації, перелік яких затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 30.12.2015 р. № 1147.

Докладніше про те, які товари заборонено ввозити, читайте тут і тут.

Рішення прийняте для забезпечення національної безпеки України та у відповідь на продовження Російською Федерацією торговельних заборон та обмежень стосовно України.  

На думку Уряду, прийняття постанови дозволить продовжити реалізацію заходів з економічної протидії країні, яка визнана Верховною Радою України агресором та сприятиме забезпеченню захисту національних інтересів, безпеки, суверенітету і територіальної цілісності України, її економічної самостійності, а також відновленню порушених прав, свобод і законних інтересів громадян України.

Автор:
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Держрегулювання / ЗЕД
Теги:
Митниця , Торгівля , ЗЕД

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?