Головна Усі новини Держрегулювання ЗЕД

Внесено зміни до Пояснень до УКТ ЗЕД

Скасовано Додаткові пояснення України до товарної позиції 2009 "Соки з плодів (включаючи виноградне сусло) або соки овочеві, незбродженi та без додання спирту, з доданням або без додання цукру чи iнших пiдсолоджувальних речовин"

ДФСУ наказом від 11.01.2019 р. №20 внесла зміни до Пояснень до Української класифікації товарів зовнішньоекономічної діяльності, затверджених наказом ДФСУ від 09.06.2015 р. № 401.

Змінами скасовано Додаткові пояснення України до товарної позиції 2009 (Соки з плодів (включаючи виноградне сусло) або соки овочеві, незбродженi та без додання спирту, з доданням або без додання цукру чи iнших пiдсолоджувальних речовин) Пояснень до Української класифікації товарів зовнішньоекономічної діяльності.

Автор:
Волос Наталія
Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Держрегулювання / ЗЕД
Теги:
ЗЕД

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі