Головна Усі новини Оподаткування ПДВ

Повідомлення для агропідприємств щодо Sперев.!

Голова Комітету з питань податкової політики Громадської ради при МЕРТ України О. Богданова наголосила, що агропідприємствам слід перевірити суми в СЕА ПДВ після технологічних робіт ДФС 9 та 10 грудня

13 грудня  ДФСУ запустила алгоритм перерахунку показника Sперев. відповідно до поданих коригувань з /7,/8,/9 до податкових накладних. Найближчим часом будуть відправлені повідомлення про помилки, а згодом і про прийняті коригування. 

Певна кількість коригувань була відбита системою оскільки подані коригування містили помилки або щодо заповнення або щодо співставлення обсягів ПДВ у розрізі ІПН по 5 додатку декларацій по окремому кожному періоду. 

Для надання можливості платникам АПК виправлення помилок або додаткового подання коригувань ДФСУ планує ще на декілька днів відкрити шлюз. 

«Перевірте стан ліміту по формулі, передивіться за які саме періоди не згорнувся показник Sперев. - і встигніть пригнути в останній потяг», - про йдеться у повідомленні на сторінці  Голови Комітету з питань податкової політики Громадської ради при МЕРТ України О.С. Богданової у мережі Facebook.

***

Дії "спецрежимників" для відновлення реєстраційного ліміту: актуальне відео від ДФС>>

Автор:
Русанова Ганна
Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Оподаткування / ПДВ
Теги:
ПДВ , Сільське господарство

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?