Головна Усі новини Облік та звітність Звітність

Платник єдиного податку третьої групи: звітність юридичної особи

Податківці нагадують, що фізичні та юридичні особи, які є платниками єдиного податку ІІІ групи, за 1 квартал 2015 року повинні подати декларації до 12 травня 2015 року

Щоб відзвітувати за 1 квартал 2015 року, платникам єдиного податку третьої групи пропонується використати форму, затверджену наказом Міністерства фінансів України від 07.11.2012 №1159 „Про внесення змін до форм податкових декларацій платника єдиного податку, затверджених наказом Міністерства фінансів України від 21.12.2011 року №1688”.

Під час заповнення звітності необхідно зазначати суму доходу (суму єдиного податку) за ставками 2 або 4 відсотки у рядках податкової декларації, якими передбачено відображення суми доходу (суми єдиного податку) за ставками 3 або 5 відсотків відповідно.

Нагадаємо, що фізичні та юридичні особи, які є платниками єдиного податку третьої групи, за 1 квартал 2015 року повинні подати декларації платника єдиного податку до 12 травня 2015 року включно (пп. 49.18.2 та п. 296.3 Податкового кодексу України (далі – ПКУ)).

А останнім днем сплати єдиного податку за I квартал 2015 року такими платниками буде 20 травня (п. 295.3 ПКУ).

Джерело
ДФС у Тернопільській області
Рубрика:
Облік та звітність / Звітність
Теги:
3 група ЄП , Єдиний податок , Декларація

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?