Головна Усі новини Облік та звітність Звітність

Виправляємо помилки у рядках 27-39 декларації з податку на прибуток

Як виправити самостійно виявлені платником податку помилки у рядках 27-39 декларації з податку на прибуток? Чи застосовуються штрафні санкції при виправленні таких помилок? Консультує ДФС

ДФС в інформаційно-довідковому ресурсі "ЗІР" (категорія 102.23.02) роз'яснила, що у разі виправлення помилок, які самостійно виявлені платником податку у рядках 27-39 (сума збільшення (зменшення) податкового зобов’язання, штрафних санкцій та пені) декларації з податку на прибуток, платник податку має право виправити показники цих рядків як у складі звітної (звітної нової) декларації, так і шляхом подання уточнюючої декларації.

При цьому відображаються правильні суми збільшення (зменшення) податкового зобов’язання за звітний період, що уточнюється, суми штрафних санкцій, передбачених п. 50.1 ПКУ, та пеня відповідно до пп. 129.1.2 ПКУ.

Джерело
Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс
Рубрика:
Облік та звітність / Звітність
Теги:
Звітність , Податкова звітність , Податкова консультація , Податок на прибуток , Декларація

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?