Головна Усі новини Облік та звітність Звітність

Декларування валютних цінностей, доходів та майна: є зміни!

Уточнено, що декларування валютних цінностей, доходів та майна здійснюється суб'єктами підприємницької діяльності в Національному банку України

Наказом Мінфіну від 24.05.2017 р. № 524 внесено зміни до наказу Міністерства фінансів України від 25.12.1995 р. № 207  "Про затвердження форми Декларації про валютні цінності, доходи та майно, що належать резиденту України і знаходяться за її межами".

Уточнено, що декларування валютних цінностей, доходів та майна здійснюється суб'єктами підприємницької діяльності  в Національному банку України (раніше було - в регіональних відділеннях НБУ) та в ДПІ за місцем знаходження суб'єктів підприємницької діяльності.

Окрім того, виключено норми про те, що про проведення декларування регіональними відділеннями НБУ і ДПІ суб'єктам підприємницької діяльності на їх звернення видається довідка встановленої форми (додаток). Відповідно така довідка більше не є підставою для прийняття до митного оформлення експортно-імпортних вантажів, проведення банківських операцій з валютними цінностями уповноваженими банками України, а також здійснення інших видів зовнішньоекономічної діяльності.

Наказ набере чинності з дня його офіційного опублікування.

Автор:
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Облік та звітність / Звітність
Теги:
Валюта , Доходи , Підприємці , Декларація

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Новини від Дт-Кт «Дебету-Кредиту» – тепер у Viber!

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі

Встигніть придбати
Податковий кодекс-2020!
закрити +