Головна Усі новини Облік та звітність Звітність

Платник податку може додати до декларації доповнення в довільній формі

ДФС нагадала про можливість платника податку додати до будь-якої податкової декларації доповнення в довільній формі. Таке доповнення подається за бажанням платника у разі, якщо діюча форма декларації збільшує або зменшує його податкові зобов’язання всупереч ПКУ

Податківці у ІПК від 27.11.2018 р. № 4977/6/99-99-15-02-01-15/ІПК нагадали, що згідно з п. 46.4 ПКУ, якщо платник податків вважає, що форма податкової декларації, збільшує або зменшує його податкові зобов’язання, всупереч нормам ПКУ з такого податку, він має право зазначити цей факт у спеціально відведеному місці в податковій декларації.

Наприклад, у декларації з податку на прибуток таке рішення зазначається наприкінці основної частини декларації:

 

Наявність доповнення14

Доповнення до Податкової декларації з податку на прибуток підприємств (заповнюється і подається відповідно до п. 46.4 ПКУ)

 

№ з/п

Зміст доповнення

 

 

Додатки на ___ арк.

При необхідності платник податків може подати разом із такою податковою декларацією доповнення до цієї декларації, складене в довільній формі, що вважатиметься невід’ємною частиною податкової декларації. 

Це доповнення подається з поясненням мотивів його подання. Платник податків, який подає звітність в електронній формі, подає таке доповнення в електронній формі.

Отже, якщо підприємство подає доповнення до декларації, воно нумерує їх і (якщо це передбачено формою декларації) вказує зміст кожного такого доповнення.

Автор:
Горбовцов Станіслав
Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Облік та звітність / Звітність
Теги:
Звітність , Декларація

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?