Головна Усі новини Фінанси і банки Банки

Увага! ПриватБанк не розсилає своїм клієнтам SMS з мобільних номерів про блокування карт

За останні дні зафіксовано випадки шахрайських розсилок абонентам одного з українських операторів SMS з приватних мобільних номерів про нібито блокування карт клієнтів. З огляду на це, ПриватБанк застерігає: жодних sms-розсилок про блокування карт банком не проводиться

ПриватБанк не надсилає свої клієнтам сервісних або інших повідомлень з звичайних мобільних номерів. Як повідомили в службі безпеки банку, також Приватбанк не розсилає клієнтам повідомлень про блокування карт.

За даними СБ банку, за останні дні зафіксовано випадки шахрайських розсилок абонентам одного з українських операторів SMS з приватних мобільних номерів про нібито блокування карт клієнтів. У тексті таких повідомлень шахраї пропонували зв'язатися з невідомих номерів з метою отримання персональних даних клієнтів.

За фактом шахрайських розсилок банк разом з операторами зв'язку оперативно заблокували номера шахраїв і передали інформацію до кіберполіції. За попередніми даними, шахрайська розсилка велася зловмисниками із м. Запоріжжя.

Служба безпеки ПриватБанку в черговий раз звертає увагу, що всі комунікації банку з клієнтами, в тому числі через SMS, банк веде виключно зі спеціального номера клієнтської підтримки 3700.

Джерело
ПриватБанк
Рубрика:
Фінанси і банки / Банки
Теги:
Банки , Фінанси

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі