• Посилання скопійовано

Чи зараховується період простою до стажу для надання щорічної додаткової відпустки за шкідливі умови?

Під час простою дія трудового договору з працівниками продовжується, проте вони не виконують свої посадові обов’язки. Тому працівник не має права на щорічну додаткову відпустку за період простою

Чи зараховується період простою до стажу для надання щорічної додаткової відпустки за  шкідливі умови?

Чи зараховується період простою до стажу для надання щорічної додаткової відпустки за роботу у шкідливих умовах?

Центрально-Західне міжрегіональне управління Держпраці відповідає: ні. Під час простою дія трудового договору з працівниками продовжується, проте вони не виконують свої посадові обов’язки. Періоди роботи, що дають право на щорічні додаткові відпустки, визначені частиною першою статті 9 Закону України «Про відпустки» (час фактичної роботи зі шкідливими, важкими умовами або з особливим характером праці, час щорічних основної та додаткової відпусток та час роботи вагітних жінок, переведених на підставі медичного висновку на легшу роботу).

Таким чином, працівник не має права на щорічну додаткову відпустку за період простою.

Джерело: Державна служба з питань праці

Рубрика: Праця та соціальний захист/Оплата праці

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Оплата праці»