Головна Усі новини Право і відповідальність Інше

У положенні про накладення Фондом гарантування вкладів фізосіб адмінштрафів зміни

Фонд гарантування вкладів фізосіб скасував норму щодо складання протоколів про адмінправопорушення у сфері гарантування вкладів фізосіб не пізніше 15 робочих днів з дати виявлення порушення

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб рішенням від від 28.04.2014 р. №32 затвердив зміни до Положення про порядок накладення Фондом гарантування вкладів фізичних осіб адміністративних штрафів.

Так, з Положення виключено норму, якою передбачено, що протокол про вчинення адміністративного правопорушення, пов'язаного з протидією тимчасовій адміністрації та ліквідації та порушенням законодавства у сфері гарантування вкладів фізосіб, нормативно-правових актів Фонду, має бути складений не пізніше 15 робочих днів з дати виявлення порушення.

Автор:
«Дебет-Кредит»
Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Право і відповідальність / Інше
Теги:
Відповідальність , Штрафи

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Новини від Дт-Кт «Дебету-Кредиту» – тепер у Viber!

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі