Главная Все новости Учет и отчетность Отчетность

Теперь декларацию о валютных ценностях подаем отдельно в ГФС и Нацбанк

Налоговики сообщили о потере актуальности и отзыве совместного письма НБУ, ГНАУ от 17.04.2003 г. №28-311/1929-2823, №3368/5/23-5316, которым была разъяснена последовательность подачи декларации о валютных ценностях

Офіс великих платників повідомляє про втрату актуальності cпільного листа НБУ, ДПАУ від 17.04.2003 р. №28-311/1929-2823, №3368/5/23-5316, яким було роз'яснено послідовність подання суб'єктами підприємницької діяльності (далі - СПД) Декларації про валютні цінності, доходи та майно, що належать резиденту України і знаходяться за її межами (далі - Декларація), та отримання ними довідки про проведення декларування за встановленою формою.

Разом з тим, наказом Мінфіну від 24.05.2017 р. №524 з 21 липня 2017 року виключено норму щодо видачі довідки про проведення декларування.

З огляду на зміни, що відбулися в законодавстві,  вищезазначений лист втратив актуальність та відкликається з місць застосування.

Відтепер таке декларування здійснюється окремо в ДФСУ та в НБУ без певної послідовності, яка була прописана у спільному листі, а за формою та у порядку, визначеному Наказом.

Проставлення територіальними органами ДФСУ штампів та підписів відповідальної особи територіального органу на поданих СПД деклараціях не проводиться.

 

Від редакції

Нагадуємо, що з 07.02.2019 р. запрацює новий Закон про валюту і валютні операції. Про це ми писали тут.

Цим Законом, зокрема, буде скасовано декларування валютних цінностей за кордоном. Детальніше про це ось тут (для передплатників).

Читайте також: Декларація про валютні цінності: правила подання

Джерело
Центральный офис по обслуживанию крупных плательщиков
Рубрика:
Учет и отчетность / Отчетность
Теги:
Бланки , Валюта , Декларация

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы, а также комментарии к ним, отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Редакция не идентифицирует лица комментаторов, а не модерирует тексты комментариев и не несет ответственности за их содержание.

Комментарии: 0

Новости по теме

Консультации по теме

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?