Главная Все новости «Дебет-Кредит» Новости портала

О новой зарплатной отчетности на примерах БЕСПЛАТНО

Заполняем Приложения 1, 4, 5, 6 на Большом Online-семинаре по заработной плате

 

Якщо ви бухгалтер, головний бухгалтер чи аудитор, то розумієте, як важливо знати всю специфіку роботи із заробітною платою, а саме:

  • Бути у курсі нових і старих правил розрахунку зарплати;
  • Працювати з електронним реєстром лікарняних;
  • Знати особливості заповнення нової, додаткової та уточнюючої звітної;
  • Вміти покроково заповнювати додатки нового звіту з ЄСВ+ПДФО+ВЗ.

Про все це ви зможете дізнатись 22 квітня на «Великому Online-Семінарі із Заробітної Плати» від 7eminar.com. А головне, ви це зможете зробити цілком БЕЗКОШТОВНО! Достатньо тільки зареєструватися за посиланням

Лектор семінару ― експерт із трудового права, оплати праці та кадрового обліку, консультант ТОП-10 компаній України, шеф-редактор 7eminar.com Тетяна Мойсеєнко!

Під час ефіру ви матимете змогу виграти квиток на шалену вечірку до Дня бухгалтера та аудитора Тож реєструйтесь прямо зараз!

P.S. Запису трансляції не буде, тому радимо вам дивитися семінар наживо у прямому ефірі.

***

УВАГА!
Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER. Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
«Дебет-Кредит» / Новости портала
Теги:
Реклама , Вебинар

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы, а также комментарии к ним, отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Редакция не идентифицирует лица комментаторов, а не модерирует тексты комментариев и не несет ответственности за их содержание.

30 днiв передплати безкоштовно!

Комментарии: 2

Новости по теме