Главная Все новости Финансы и банки НБУ и банковская система

ВРУ уволила Смолия с должности главы НБУ, вместо него – Рожкова

ВРУ 3 июля приняла постановление №3772 об увольнении Смолия с должности главы НБУ. Его поддержали 286 народных депутата

Інформація від ВРУ

Відповідно до пункту 18 частини першої статті 85 Конституції України Верховна Рада України постановила звільнити Смолія Якова Васильовича з посади Голови Національного банку України.

Проект Постанови зареєстровано за №3772.

Відповідне рішення підтримали 286 народних депутатів.

 

Промова голови НБУ під час розгляду ВРУ щодо його звільнення

"Я прийняв важке, але необхідне рішення: піти у відставку", - сказав він.

За його словами, на НБУ тиснуть з метою прийняття рішень, які не є економічно обґрунтованими. Ці рішення можуть дорого коштувати українській економіці, зазначив він.

Смолій також відзначив, що тиск - це антонім ефективного діалогу. "Розмова, де один говорить фахово про економіку та фінанси, а інший – чує лише свої політичні інтереси, приречена на поразку", - зазначив Смолій. Про це йдеться в публікації РБК-Україна.

 

Рожкова від сьогодні виконує обов'язки голови НБУ

За повідомленням НБУ, відповідно до Закону України «Про Національний банк України», з цього моменту виконувати обов'язки Голови Національного банку буде перший заступник Голови Катерина Рожкова.

***

Читайте також:    

***

УВАГА!
Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER. Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Финансы и банки / НБУ и банковская система
Теги:
Банки

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы, а также комментарии к ним, отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Редакция не идентифицирует лица комментаторов, а не модерирует тексты комментариев и не несет ответственности за их содержание.

Новини від Дт-Кт «Дебету-Кредиту» – тепер у Viber!

Комментарии: 1

Новости по теме

Консультации по теме