Главная Все новости Право и ответственность Контролирующие органы и проверки

Внимание! ГНСУ снова обновила план-график проверок на 2021 год для юрлиц

По состоянию на 21 октября 2021 года ГНСУ обновила только первые два раздела плана-графика проверок, касающиеся юрлиц и финучреждений, постоянных представительств и представительств нерезидентов

ДПСУ оприлюднила на своєму вебсайті оновлений (станом на 21.10.2021 р.) План-графік проведення документальних планових перевірок платників податків на 2021 рік. Наразі зміни торкнулися лише двох розділів: 

  • розділу І "Документальні планові перевірки платників податків - юридичних осіб";
  • розділу ІІ "Документальні планові перевірки фінансових установ, постійних представництв та представництв нерезидентів".

Завантажити їх можна тут*>>>

Без змін залишилися (з останнім коригуванням у червні 2021 року):

  • Розділ ІІІ "Документальні планові перевірки фізичних осіб" (завантажити)*.
  • Розділ IV плану-графіка "Документальні планові перевірки платників податків - юридичних осіб з питань правильності обчислення, повноти і своєчасності сплати податку на доходи фізичних осіб, військового збору та єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування" (завантажити)*.

*Для швидкого пошуку у файлі користуйтеся комбінацією клавіш Ctrl+F

 

Згідно з оновленими у жовтні даними, у 2021 році податківці планують провести 4382 податкові перевірки юросіб (cтільки ж було у плані-графіку перевірок, оновленому в червні та вересні)

 

Нагадаємо, що за Законом №466 у зв'язку з карантином внесення змін до плану-графіка проведення документальних планових перевірок на поточний рік допускається не частіше одного разу в першому та одного разу в другому кварталі такого року, крім випадків коли зміни пов'язані зі змінами найменування платника податків, що вже був включений до плану-графіка, та/або виправлення технічних помилок.

Документальна перевірка платника податків, який був включений до плану-графіка проведення документальних планових перевірок на поточний рік внаслідок внесення змін у такому році (інших ніж зміни найменування платника податків, що вже був включений до плану-графіка, та/або виправлення технічних помилок), може бути розпочата:

  • не раніше 1 липня поточного року в разі внесення змін у першому кварталі такого року;
  • і не раніше 1 жовтня поточного року в разі внесення змін до плану-графіка у другому кварталі такого року.

Докладніше про зміни читайте у роз'ясненні податківців та аналітиці від редакції. 

***

Зверніть увагу також:

  • Початковий план-графік перевірок на 2021 рік від 24 грудня 2020 року дивіться тут.
  • Плани перевірок Держпраці, ПФУ та ще інших контролюючих органів на 2021 рік дивіться ось тут>>
  • План комплексних перевірок на 2021 рік - за посиланням>>
  • Плани перевірок Фонду соцстраху на ІII квартал 2021 року - дивіться у новині.

***

УВАГА!
Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER. Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Автор:
Волос Наталия
Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Право и ответственность / Контролирующие органы и проверки
Теги:
Проверки , ГНСУ

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы, а также комментарии к ним, отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Редакция не идентифицирует лица комментаторов, а не модерирует тексты комментариев и не несет ответственности за их содержание.

30 днiв передплати безкоштовно!

Комментарии: 2

Новости по теме

Консультации по теме