Главная Все новости Общество и жизнь Общество, события

Положение о порядке назначения жилищных субсидий будет обновлено

Минсоцполитики обнародовало проект постановления КМУ, которым предлагает усовершенствовать механизм предоставления жилищных субсидий и льгот на оплату жилищно-коммунальных услуг в денежной форме

Мінсоцполітики оприлюднило проект постанови КМУ, яким пропонує вдосконалити механізм надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі.

Зокрема, проектом акта в новій редакції викладено Положення про порядок призначення житлових субсидій.

Зокрема, передбачається, що виплата житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг у готівковій формі проводитиметься структурним підрозділом з питань соціального захисту населення районної держадміністрації, виконавчого органу міської ради шляхом перерахування коштів на рахунок одержувача субсидії або пільговика, відкритий в установі уповноваженого банку, або через виплатні об’єкти АТ ,,Укрпошта”.

При цьому дані про виплатні реквізити осіб, які отримують пенсію, будуть отримані від Пенсійного фонду України, і такі особи, як і раніше, отримуватимуть субсидію у готівковій формі, а також пільги у готівковій формі таким же шляхом, як отримують пенсію.

У зв’язку з цим проектом акта визначаються розпорядники коштів нижчого рівня бюджетної програми для виплати пільг і житлових субсидій громадянам на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі: регіональні та місцеві органи соціального захисту населення.

Фінансування здійснюватиметься Мінсоцполітики регіональним органам соціального захисту населення на підставі поданих ними заявок, сформованих за даними місцевих органів соціального захисту населення.

Також проектом акта визнається такою, що втратила чинність, постанова КМУ від 23.08.2016 р. № 534, якою затверджено Порядок розрахунку та повернення до бюджету невикористаних сум субсидії для відшкодування витрат на оплату комунальних послуг, оскільки після запровадження надання субсидій у грошовій формі не проводиться розрахунок невикористаних сум субсидій.

Очікується, що ця постанова набере чинності з 1 жовтня 2019 року.     

Автор:
Волос Наталия
Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Общество и жизнь / Общество, события
Теги:
Субсидии

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы, а также комментарии к ним, отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Редакция не идентифицирует лица комментаторов, а не модерирует тексты комментариев и не несет ответственности за их содержание.

30 днiв передплати безкоштовно!

Комментарии: 0

Новости по теме

Консультации по теме