Главная Все новости Налогообложение НДС

Алгоритм действий плательщика при остановке регистрации налоговых накладных: видеообзор от налоговиков

Очередное актуальное видео от Главного управления ГФС в Черкасской области

В.о. начальника головного управління ДФС у Черкаській області Микола Гріднєв роз'яснив платникам податку на додану вартість алгоритм дій при блокуванні ПН/РК та розповів про порядок оскарження рішення Комісії ДФСУ. 

Перший і головний крок у разі блокуванні ПН/РК: подання повідомлення до кожної податкової накладної та приєднання додатків – копій всіх первинних документів за Вичерпним переліком – у встановленому форматі, що не перевищує 2 Мб у PDF. 

Оскільки на етапі оформлення повідомлення платники допускають найбільше помилок, М. Гріднєв навів огляд типових з них, зосередивши увагу на документах для підтвердження операції.

Викладено також важливу інформацію для платників сільськогосподарських підприємств (проблема, огляд підтверджувальних документів + порада). 

Крім того, в.о. керівника ДФС в області нагадав, що спеціально і виключно для платників ПДВ Черкащини працює новий сервіс ДФС у Черкаській області. Електронні копії первинних документів та бухгалтерської довідки можна надсилати (у форматі PDF) просто на електронну скриньку головного управління ck.zmi@sfs.gov.ua

Завантаження презентації>> 

Додаткові запитання можна ставити у коментарях до відео або за адресою help_payer@ukr.net

Також радимо прочитати детальний коментар «Які дії платника у разі зупинення реєстрації ПН / РК» та переглянути відео коментар щодо застосування штрафів за несвоєчасну реєстрацію червневих ПН/РК.

Усі новини на тему>>

Джерело
ДФС у Черкаській області
Рубрика:
Налогообложение / НДС
Теги:
НДС , Налоговая накладная , Блокировка НН/РК

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы, а также комментарии к ним, отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Редакция не идентифицирует лица комментаторов, а не модерирует тексты комментариев и не несет ответственности за их содержание.

Комментарии: 5

Новости по теме

Консультации по теме

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?