Головна Усі новини Оподаткування Інші податки

Оприлюднено проект форм переліків користувачів радіочастотного ресурсу

ДФСУ оприлюднено проект, яким затверджуються форми переліків користувачів радіочастотного ресурсу – платників рентної плати за користування радіочастотним ресурсом України

ДФСУ розробила та оприлюднила проект наказу Міністерства фінансів України "Про затвердження форм переліків користувачів радіочастотного ресурсу – платників рентної плати за користування радіочастотним ресурсом України".

Проект розроблено з метою забезпечення виконання положень Податкового кодексу України.

Запропоновані форми переліків відповідають положенням законодавства з питань оподаткування рентної плати за користування радіочастотним ресурсом України, сприятимуть здійсненню контролюючими органами ефективного контролю за додержанням платниками податків податкового законодавства, правильністю обчислення, повнотою і своєчасністю сплати рентної плати до державного бюджету.

Зауваження і пропозиції стосовно змісту регуляторного акту можна надсилати на адресу: [email protected], а також на адресу поштову Державної служби України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва – 01011, м. Київ, вул. Арсенальна, буд. 9/11.

Джерело
Державна фіскальна служба України
Рубрика:
Оподаткування / Інші податки
Теги:
Радіочастотні ресурси , Законопроекти

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Новини від Дт-Кт «Дебету-Кредиту» – тепер у Viber!

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі