Головна Усі новини Оподаткування Інші податки

Податкові нововведення-2019: все найважливіше в одній новині

1 січня 2019 року набрав чинності Закон №2628-VIII, яким внесено зміни до Податкового кодексу. Для зручності всі матеріали з аналізом цих новацій зібрали для вас в одній добірці

1 січня 2019 року набрав чинності Закон України від 23.11.2018 р. №2628-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо покращення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів».

Цього разу від часу опублікування тексту документу ми мали понад два тижні, щоб і самим ознайомитися з його змістом, і вас познайомити з новаціями. Що ми й робили, поступово публікуючи аналітичні матеріали та роз'яснення на цю тему. 

Сьогодні ж для зручності всі ці матеріали ми зібрали в одній добірці. Тож, якщо ви раптом щось пропустили, маєте можливість надолужити:

А усі найважливіші індекси та мінімуми на 2019 рік, які встановлені законом про Держбюджет – у цій добірці.

Автор:
Волос Наталія
Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Оподаткування / Інші податки
Теги:
ПКУ

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі