Головна Усі новини Право і відповідальність Контролюючі органи і перевірки

Дізнатися, чи перевірить вас Держархбудінспекції, відтепер можна онлайн!

Перевірити, чи включено конкретного суб’єкта господарювання до Плану планових перевірок Держархбудінспекції на 2018 рік, можливо безкоштовно та без реєстрації на сайті «ІАС ДНК»

Державна архітектурно-будівельна інспекція України долучилася до роботи з наповнення і вдосконалення модуля планування заходів державного нагляду (контролю) у рамках Меморандуму про співпрацю з BRDO. І вже на сьогодні до онлайн системи підключено всі 24 територіальних органи ДАБІ та опубліковано 3 728 записів про заплановані заходи державного архітектурно-будівельного контролю.

За допомогою пілотного модуля планування заходів державного нагляду (контролю) автоматично сформовано проект Плану здійснення комплексних заходів державного нагляду (контролю) на 2018 рік на основі пропозицій органів державного нагляду та контролю.

«Тільки через взаємодію бізнесу та контролюючих органів можна досягти високої якості та безпеки об’єктів будівництва в Україні. Сьогодні основним пріоритетом роботи ДАБІ стало не покарання порушників, а запобігання порушенням в сфері будівництва, інформаційно-консультативна діяльність, щоб усі учасники містобудівного процесу були впевнені, що їх інвестиції надійно захищені державною», – зазначив Олексій Кудрявцев.

Перевірити, чи включено конкретного суб’єкта господарювання до Плану планових перевірок Держархбудінспекції на 2018 рік, можливо безкоштовно та без реєстрації на сайті «ІАС ДНК».

***

Нагадаємо, що Держархбудінспекція наказом від 29.11.2017 р. №1788 затвердила річний план здійснення заходів державного нагляду (контролю) за діяльністю суб’єктів господарювання на 2018 рік. Ознайомитися з планом перевірок у форматі Excel можна тут>>

Плани перевірок на 2018 рік інших держорганів дивіться у довіднику>> 

 
Джерело
Прес-служба Державної архітектурно-будівельної інспекції
Рубрика:
Право і відповідальність / Контролюючі органи і перевірки
Теги:
Будівництво , Перевірки

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?