Главная Все новости «Дебет-Кредит» Новости партнеров

Обмен электронными документами стал доступным для пользователей систем автоматизации бизнеса (на платформе BAS и 1С:Підприємство)

Уже несколько лет в Украине внедряется электронный документооборот и предприятия массово переходят на безбумажное делопроизводство. Но, все официальные пользователи систем автоматизации бизнеса знают, что теперь, имея информационно-технологическое сопровождение версии ПРОФ (ИТС ПРОФ), можно без дополнительной оплаты пользоваться сервисом FREDO ДокМен для обмена любыми электронными документами без ограничения их количества

1 липня 2020 року всі користувачі систем автоматизації бізнесу з супроводом ІТС ПРОФ отримали додатковий сервіс – FREDO ДокМен.

За допомогою FREDO ДокМен можна обмінюватися будь-якими електронними документами зі своїми контрагентами. Тісна інтеграція сервісу FREDO ДокМен з типовими конфігураціями дозволяє обмінюватися між контрагентами рахунками, актами виконаних робіт,  товарними накладними і іншими документами безпосередньо з конфігурацій без створення зовнішніх проміжних файлів.

Сервіс FREDO ДокМен дозволить зекономити час та кошти, позбувшись необхідності роздруковувати та видавати (надсилати поштою) паперові копії бухгалтерських документів своїм контрагентам:

  • створення первинних документів за існуючими шаблонам безпосередньо в програмі FREDO;
  • вивантаження/завантаження рахунків, актів виконаних робіт і товарних накладних з типових конфігурацій систем автоматизації бізнесу в сервіс FREDO ДокМен натисканням однієї кнопки без використання проміжних файлів і додаткових обробок (пряма інтеграція);
  • надсилання/отримання документів контрагентам-користувачам, які використовують сервіси FREDO ДокМен, M.E.Doc, Сота;
  • робота з кваліфікованими електронними підписами (КЕП) всіх основних акредитованих центрів сертифікації ключів (АЦСК), в тому числі і з безкоштовними КЕП від Державної Податкової Служби України;
  • наявність модулів "Довільне Підписання" і "Універсальний документ" – можливість імпорту в програму файлів будь-якого формату для підписання КЕП та відправлення на довільні електронні адреси або підписання та шифрування файлів будь-якого формату і відправлення їх контрагентам, які використовують FREDO ДокМен, M.E.Doc, Сота, FlyDoc.
  • користувачі FREDO Звіт з доступом до сервісу FREDO ДокМен, отримують інтегровану систему електронної звітності та документообігу з єдиним інтерфейсом.

Додаткова інформація – fredo.com.ua, у обслуговуючого партнера та на сайті Спілки Автоматизаторів Бізнесу.

Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
«Дебет-Кредит» / Новости партнеров
Теги:
Реклама

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы, а также комментарии к ним, отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Редакция не идентифицирует лица комментаторов, а не модерирует тексты комментариев и не несет ответственности за их содержание.

30 днiв передплати безкоштовно!

Комментарии: 0

Новости по теме