Головна Усі новини Спрощена система Фізособи — підприємці на єдиному податку

Чи може «єдинник» ІІ групи займатися медичною практикою?

Податківці вказали, що фізособа може бути «єдинником» ІІ групи, провадячи медичну практику і надаючи відповідні послуги винятково населенню або «єдинникам»

ДФС у своєму листі від 17.10.2018 р. № 4448/К/99-99-13-01-02-14/ІПК нагадує, що до платників єдиного податку другої групи належать підприємці, які надають послуги, в т. ч. побутові, платникам єдиного податку та/або населенню.

При цьому протягом календарного року:

  • вони не використовують працю найманих осіб або кількість осіб, які перебувають з ними у трудових відносинах, не перевищує одночасно 10 осіб;
  • обсяг їх доходу не перевищує 1,5 млн грн.

Якщо підприємець виконує ці вимоги, він може бути платником єдиного податку другої групи, провадячи медичну практику і надаючи відповідні послуги винятково населенню або платникам єдиного податку.

 

Автор:
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Спрощена система / Фізособи — підприємці на єдиному податку
Теги:
2 група ЄП , Єдиний податок , Медицина

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Новини від Дт-Кт «Дебету-Кредиту» – тепер у Viber!

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі