Головна Усі новини Праця та соціальний захист Оплата праці

Оплата роботи в надурочний час

Лист Мінсоцполітики від 27.12.2012 р. №518/10/136-12

Мінсоцполітики повідомляє, що якщо умови оплати праці передбачають виплату за надурочні та за роботу у нічний час, то у випадку підвищення посадового окладу відбувається і підвищення доплат за такі роботи. Підвищення враховується при визначенні базового місяця при проведенні індексації.

При цьому, якщо посадовий оклад (ставка) не підвищується, а відбувається лише збільшення доплат за надурочні та в нічний час за рахунок кількості відпрацьованих нічних годин, то при такому збільшенні заробітної плати базовий місяць при проведенні індексації не змінюється.

Одночасно, Мінсоцполітики відзначає, що доплата за святкові дні при визначенні базового місяця не враховується, оскільки така доплата не має постійного характеру.

Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Праця та соціальний захист / Оплата праці
Теги:
Заробітна плата , Індексація

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?