Главная Все новости Учет и отчетность Отчетность

Внимание! До 28 февраля включительно следует подать отчет по ф. №10-ПI за 2019 год

До 28 февраля 2020 года нужно составить и подать отчет по форме №10-ПІ (годовая) «Отчет о занятости и трудоустройстве инвалидов»

 

Нагадаємо, що роботодавці, які мають 8 та більше найманих працівників відповідно до ст. 17, 18 Закону №875, зокрема, зобов’язані звітувати Фонду соцзахисту інвалідів про зайнятість та працевлаштування інвалідів у встановленому порядку. Це стосується всіх роботодавців, в т.ч. фізосіб-підприємців.
Звіт за формою №10-ПІ подається щороку до 1 березня, наступного після звітного періоду, у відділення Фонду за місцем реєстрації. Про це ми писали тут. У самій формі звіту зазначено -  «не пізніше 1 березня». Оскільки нового роз'яснення від Фонду соцзахисту інвалідів не має, то краще за все подати звіт до 28 лютого включно. 
Зауважимо, що нової форми звіту 10-ПІ ще не затверджено. За 2019 рік ще звітуємо за старою формою.

Датою надходження звіту вважають:
  • дату подання його роботодавцем до відділення Фонду;
  • у разі надсилання поштою – дату на поштовому штемпелі.

В електронному вигляді звіт не подають.

Порядок заповнення цього звіту зазначено в Інструкції щодо заповнення форми № 10-ПІ (річна) «Звіт про зайнятість і працевлаштування інвалідів», затвердженій Наказом № 42

Про те, як його заповнювати, як нараховувати та сплачувати штрафи за невиконання нормативу, дивіться у нашій аналітиці

 

Відповідальність

За несвоєчасну реєстрацію у Фонді інвалідів штрафу немає. Але без реєстрації у Фонді інвалідів не можна подати звіт. А за неподання звіту передбачений адмінштраф у розмірі від 10 до 20 н. м. д. г. (170 — 340 грн).

***

 

Автор:
Русанова Анна
Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Учет и отчетность / Отчетность
Теги:
Отчетность , Инвалиды

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы, а также комментарии к ним, отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Редакция не идентифицирует лица комментаторов, а не модерирует тексты комментариев и не несет ответственности за их содержание.

Комментарии: 0

Новости по теме

Консультации по теме