Главная Все новости Учет и отчетность Отчетность

Комитет Гетманцева рекомендует ВРУ поддержать отмену штрафов за нарушение сроков обнародования финотчетности

Комитет ВРУ по налоговой политике рекомендует принять законопроект №7378 об освобождении от ответственности за нарушение сроков обнародования финансовой отчетности в период действия военного положения
Комитет Гетманцева рекомендует ВРУ поддержать отмену штрафов за нарушение сроков обнародования финотчетности
26 травня на засіданні комітету ВРУ було розглянуто і рекомендовано прийняти законопроєкт №7378 про внесення змін до Закону України «Про захист інтересів суб’єктів подання звітності та інших документів у період дії воєнного стану або стану війни» щодо звільнення від відповідальності за порушення строків оприлюднення фінансової звітності у період дії воєнного стану або стану війни за основу і цілому. Про це повідомив голова комітету ВРУ з податкової політики Гетманцев у своєму Телеграм-каналі.

️Що передбачає?
оприлюднення річної фінансової звітності та річної консолідованої фінансової звітності разом з відповідними аудиторськими звітами, звітом про управління, консолідованим звітом про управління, звітом про платежі на користь держави та консолідованим звітом про платежі на користь держави здійснюється упродовж трьох місяців після припинення чи скасування воєнного стану або стану війни за весь період неоприлюднення фінансової звітності;
у період дії воєнного стану або стану війни, а також протягом трьох місяців після його припинення чи скасування звільнення юридичних осіб від відповідальності за порушення вимог Закону України “Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні” щодо своєчасності та повноти оприлюднення фінансової звітності у повному обсязі на вебсторінці або вебсайті юридичної особи разом з відповідними аудиторськими звітами.

Крім того комітет ВРУ рекомендував прийняти  законопроєкт №7364 про внесення змін до Податкового кодексу України щодо сприяння розвитку волонтерської діяльності та діяльності неприбуткових установ та організацій в умовах збройної агресії Росії проти України за основу. 

***
 

***

УВАГА!
Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER. Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими! 

А найбільша спільнота бухгалтерів в Україні – у нашій групі на Facebook

Рубрика:
Учет и отчетность / Отчетность
Теги:
Ответственность , Финансовая отчетность , Штрафы , Военное положение

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы, а также комментарии к ним, отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Редакция не идентифицирует лица комментаторов, а не модерирует тексты комментариев и не несет ответственности за их содержание.

30 днiв передплати безкоштовно!

Комментарии: 0

Новости по теме

Консультации по теме