Главная Все новости Труд и социальная защита ЕСВ, социальная защита

Когда физлицо-работодатель может применять ставку ЕСВ 8,41%?

Ставку ЕСВ в размере 8,41% можно применять к зарплате работника-инвалида с даты получения от него справки МСЭК

Податківці у ІПК від 08.04.2019 р. №1487/6/99-99-13-02-03-15/ІПК зауважили, що нарахування ЄСВ працюючим особам з інвалідністю на суми заробітної плати (доходу), допомоги з тимчасової непрацездатності та допомоги у зв'язку з вагітністю та пологами у розмірі 8,41% здійснюється з дати встановлення групи інвалідності, але не раніше одержання роботодавцем завіреної копії довідки МСЕК, та закінчуючи датою скасування інвалідності на підставі рішення вказаної комісії. При цьому до дати одержання завіреної зазначеної довідки та після дати скасування інвалідності роботодавець нараховує єдиний внесок у розмірі 22% визначеної бази нарахування.

Отже, фізособа — підприємець, у якої працює особа з інвалідністю нараховує та сплачує єдиний внесок за таку особу у розмірі 22 % з нарахованої суми зарплати (лікарняних) до дати отримання завіреної копії довідки МСЕК, а після отримання такої довідки — у розмірі 8,41%.

***

Читайте також:

Автор:
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Труд и социальная защита / ЕСВ, социальная защита
Теги:
Единый социальный взнос , Инвалиды , Предприниматели , Трудовые отношения

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы, а также комментарии к ним, отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Редакция не идентифицирует лица комментаторов, а не модерирует тексты комментариев и не несет ответственности за их содержание.

Комментарии: 4

Новости по теме

Консультации по теме

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?