Главная Все новости Общество и жизнь Автомобили

Суммы штрафов за нарушение ПДД будут использовать для ремонта дорог

ВРУ 12 сентября приняла законопроект №1063. По нему поступления бюджета от штрафов за нарушение правил дорожного движения, а также от штрафов за превышение максимально допустимого веса грузовиков, будут направлять в дорожный фонд

За відповідний закон проголосувало 337 депутатів.

«Проєкт спрямований на створення додаткових джерел фінансування дорожнього господарства та фінансування заходів із забезпечення безпеки дорожнього руху шляхом спрямування адміністративно-господарських штрафів за порушення законодавства про автомобільний транспорт», – йдеться у пояснювальній записці до закону.

Депутати зазначають, що цей закон є доповненням до ухваленого напередодні закону про автоматичне зважування вантажівок під час руху.

Раніше в Укравтодорі повідомляли, що системи автоматичного зважування вантажівок під час руху встановлять на під'їздах до Києва у жовтні.

Раніше у Верховній Раді зареєстрували законопроєкт, яким запроваджується автоматичне зважування вантажівок та підвищуються штрафи за порушення вимог щодо максимально допустимої ваги вантажів.

У вересні 2018 року голова Укравтодору Славомір Новак повідомляв, що на під’їздах до Києва почали будувати 6 автоматичних пунктів для зважування автомобілів.

***

Читайте також: ВРУ встановила штрафи за руйнування доріг перевантаженим транспортом

Джерело
Общественное радио
Рубрика:
Общество и жизнь / Автомобили
Теги:
Автотранспорт , Ответственность , Законопроекты , Штрафы

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы, а также комментарии к ним, отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Редакция не идентифицирует лица комментаторов, а не модерирует тексты комментариев и не несет ответственности за их содержание.

Комментарии: 0

Новости по теме

Консультации по теме

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?