Головна Усі новини Суспільство і життя Авто

Автоперевізникам спростили умови ведення діяльності

Мінінфраструктури скасувало Типову форму договору про здійснення нерегулярних перевезень пасажирів автомобільним транспортом на внутрішньообласних маршрутах протяжністю понад 50 км та міжобласних маршрутах

Мінінфраструктури наказом від 05.07.2019 р.  № 514 визнав таким, що втратив чинність, свій наказ від 20.06.2012 р. №331.

Ним було затверджено Типову форму договору про здійснення нерегулярних перевезень пасажирів автомобільним транспортом на внутрішньообласних маршрутах протяжністю понад 50 км та міжобласних маршрутах.

Нагадаємо, що цією типовою формою мали користуватися в обов'язковому порядку автомобільні перевізники, крім суб'єктів господарювання, які надають туристичні та екскурсійні послуги власним чи орендованим транспортним засобом, при укладанні договорів про здійснення нерегулярних перевезень пасажирів автомобільним транспортом на внутрішньообласних маршрутах протяжністю понад 50 км та міжобласних маршрутах.

Цей наказ набере чинності з дня його офіційного опублікування. Його було опубліковано в "Офіційному Віснику" №60 від 09.08.2019 р. Відповідно з 9 серпня вже не діє типова форма договору.

Автор:
Волос Наталія
Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Суспільство і життя / Авто
Теги:
Автотранспорт , Перевезення , Первинні документи , Транспортні засоби

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?