Головна Усі новини Праця та соціальний захист Трудові відносини

Пропонується врегулювати деякі питання роботи працівників у нічний час

Оприлюднено проект Закону України " Про внесення змін до законодавчих актів України щодо врегулювання деяких питань роботи працівників у нічний час"

Федерація професійних спілок України оприлюднила для обговорення проект Закону України "Про внесення змін до законодавчих актів України щодо врегулювання деяких питань роботи працівників у нічний час" (завантажити).

Пропонується викласти в новій редакції статтю 54 КЗпП, яка стосується тривалості роботи в нічний час.

Окрім того, запропоновано встановити, що власник або уповноважений ним орган зобов'язаний за свої кошти організувати проведення попереднього (при прийнятті на роботу) і періодичних (протягом трудової діяльності) медичних оглядів нічних працівників.

Пропозиції і зауваження  можна направляти до 28.08.2017 р. на електронну адресу  riabtseva@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді.

Автор:
«Дебет-Кредит»
Джерело
Федерація профспілок України
Рубрика:
Праця та соціальний захист / Трудові відносини
Теги:
Законопроекти , Трудові відносини

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Новини від Дт-Кт «Дебету-Кредиту» – тепер у Viber!

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі

Встигніть придбати
Податковий кодекс-2020!
закрити +