• Посилання скопійовано

Оцінювання повсякденного функціонування особи-2025: МОЗ планує змінити перелік відомостей

Проєкт наказу МОЗ розроблено з метою уточнення переліків відомостей, що містяться в документах, які використовуються для проведення оцінювання повсякденного функціонування особи та вдосконалення форм цих документів

Оцінювання повсякденного функціонування особи-2025: МОЗ планує змінити перелік відомостей

Нагадаємо, що з 1 січня 2025 року МСЕК замінено новою системою оцінювання.

Окремо ми наводили деталі від МОЗ щодо цього питання.

А 28 липня на сайті Федерації профспілок зʼявився проєкт Наказу МОЗ щодо внесення змін до Наказу МОЗ від 10.12.2024 №2067.

Проєкт розроблено з метою уточнення переліків відомостей, що містяться в документах, які використовуються для проведення оцінювання повсякденного функціонування особи (далі – оцінювання), та вдосконалення форм цих документів.

 

Що планують змінити у Порядку проведення оцінювання?

У пояснювальній записці до проєкту йдеться, що з урахуванням практичного досвіду проведення оцінювання із застосуванням електронної системи щодо оцінювання повсякденного функціонування особи виникла необхідність в уточненні переліків відомостей, що містяться в документах, які використовуються для проведення оцінювання, та вдосконалення форм цих документів.

Зокрема, наявна потреба в істотному розширенні переліку відомостей, які повинні бути передані у формі витягу з рішення експертної команди з оцінювання повсякденного функціонування особи (далі – експертна команда) до територіальних органів ПФУ, структурних підрозділів з питань соціального захисту населення районних, районних у містах Києві та Севастополі державних адміністрацій (військових адміністрацій), виконавчих органів міських, районних у містах (у разі їх утворення) рад, а також до районних (міських) територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки, органів Служби безпеки України, відповідних підрозділів розвідувальних органів.

Переліки відомостей, що містяться в документах, які використовуються для проведення оцінювання, також потребують доповнення інформацією, необхідною для ідентифікації осіб, щодо яких проводиться оцінювання, прийняття рішень та формування рекомендацій за результатами оцінювання.

Крім того, переліки відомостей, що містяться в документах, які використовуються для проведення оцінювання, та форми цих документів необхідно уточнити з урахуванням вимог Порядку проведення оцінювання повсякденного функціонування особи, затвердженого постановою КМУ від 15.11.2024 №1338, у частині зазначення в протоколі розгляду експертною командою інформації про наявність чи відсутність конфлікту інтересів у членів експертної команди, підписання особою, щодо якої проведено оцінювання, витягу з рішення експертної команди та рекомендацій, які є частиною індивідуальної програми реабілітації особи з інвалідністю, у разі проведення очного або виїзного розгляду справи.

Читайте більше про підтвердження статусу працівників з інвалідністю у 2025 році:

Автор: Русанова Ганна

Джерело: «Дебет-Кредит»

Рубрика: Праця та соціальний захист/ЄСВ, соціальний захист

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «ЄСВ, соціальний захист»