Главная Все новости Учет и отчетность Отчетность

2 марта – последний день подачи обновленной декларации по прибыли за 2019 год

Поскольку предельный срок подачи декларации по налогу на прибыль приходится на выходной, последним днем будет 2 марта 2020 года

Офіс великих платників податків ДПС нагадує, що річну звітність з податку на прибуток необхідно подавати не пізніше 60 календарних днів після закінчення звітного (податкового) року. Оскільки останній день граничного строку її подання припадає на вихідний (29 лютого 2020 року – субота, наступний 1 березня  2020 року – неділя), тож відповідно до п. 49.20 ПКУ останнім днем строку вважається операційний (банківський) день, що настає за вихідним, тобто 2 березня 2020 року.

При цьому, строк сплати податку – 10 березня 2020 року.

Звертаємо вашу увагу на те, що набрали чинності зміни до податкової декларації з податку на прибуток, передбачені наказом Мінфіну від 14.11.2019 р. №481 «Про затвердження Змін до форми Податкової декларації з податку на прибуток підприємств». Ці зміни, стосуються безпосередньо форми декларації та додатків до неї.

Зі змінами до декларації можна ознайомитись у нашому матеріалі: Податок на прибуток: за 2019 рік звітуємо за оновленою формою.

 

Від редакції: На офіційному вебпорталі ДПС у рубриці Електронна звітність > Платникам податків про електронну звітність > Інформаційно-аналітичне забезпечення > Реєстр форм електронних документів розміщені електронні форми Декларації (у тому числі уточнюючої):

  • Декларація за оновленою формою з ідентифікатором J0100118;
  • Декларація (у редакції наказу Мінфіну №467) зі змінами, внесеними наказом Мінфіну №842, прийняття якої також буде забезпечено до 01.04.2020 р. з ідентифікатором форми J0100117.

Про це ми писали тут.

***

Читайте також:

Джерело
Центральный офис по обслуживанию крупных плательщиков
Рубрика:
Учет и отчетность / Отчетность
Теги:
Налоговая отчетность , Налог на прибыль , Декларация

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы, а также комментарии к ним, отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Редакция не идентифицирует лица комментаторов, а не модерирует тексты комментариев и не несет ответственности за их содержание.

Комментарии: 0

Новости по теме

Консультации по теме