Главная Все новости Право и ответственность Контролирующие органы и проверки

ВНИМАНИЕ! Очередное обновление плана-графика налоговых проверок на 2018 год (по состоянию на сентябрь)

ГФСУ обнародовала обновленный план-график проведения документальных плановых проверок налогоплательщиков на 2018 год с учетом корректировки (сентябрь 2018). Согласно ему, в 2018 году состоится 8594 плановые налоговые проверки

Сьогодні, 12 вересня, ДФСУ оприлюднила оновлений план-графік планових перевірок ДФСУ на 2018 рік. 

Традиційно оновлено лише два перші розділи плану-графіка (станом на 12.09.2018 р.):

  • Розділ І плану-графіка «Документальні планові перевірки платників податків - юридичних осіб». 
  • Розділ ІІ плану-графіка «Документальні планові перевірки фінансових установ, постійних представництв та представництв нерезидентів». 

Завантажити їх можна тут>>

Розділ ІІІ «Документальні перевірки платників податків - фізичних осіб» (станом на 25.07.2018 р.) (завантажити)  та Розділ ІV  «Документальні планові перевірки платників податків - юридичних осіб з питань правильності обчислення, повноти і своєчасності сплати ПДФО, військового збору та ЄСВ» з урахуванням коригування (станом на 16.08.2018 р.) (завантажити) поки що залишено без змін. 

 ***

Згідно з оновленим планом-графіком у 2018 році відбудеться 8594 планова податкова перевірка. Це на 41 перевірку більше, ніж у плані-графіку за серпень. Зокрема, за даними онлайн-сервісу VKURSI:

***

Звертаємо увагу! Податківці також раніше оприлюднили довідник структури плану-графіка з кодами груп підприємств у розрізі направлень їх діяльності. З ним можна ознайомитися тут.

Нагадаємо, що до цього плану відбиралися платники податків, які мають ризик щодо несплати податків та зборів, невиконання іншого законодавства, контроль за яким покладено на контролюючі органи. Про це ми розповідали тут>>

Також звертаємо увагу, що  з 23 лютого і до кінця року 24 органи держнагляду мають право прийти на планову перевірку. Серед них - ДФСУ та Держпраці. Про це ми повідомляли тут.

Весь перелік можна переглянути тут>>

***

Оновлені плани податкових перевірок за інші періоди дивіться тут:

Плани перевірок на 2018 рік інших держорганів дивіться у довіднику>>

Автор:
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Право и ответственность / Контролирующие органы и проверки
Теги:
Проверки , ГФСУ

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы, а также комментарии к ним, отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Редакция не идентифицирует лица комментаторов, а не модерирует тексты комментариев и не несет ответственности за их содержание.

Комментарии: 10

Новости по теме

Консультации по теме

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?