Головна Усі новини Право і відповідальність Судова практика

Затримка розрахунку при звільненні: при обчисленні середньої зарплати враховуємо робочі дні

Верховний Суд України висловив правову позицію щодо стягнення середнього заробітку за час затримки розрахунку та компенсації за втрату частини доходу

Як відомо, згідно зі ст. 117 КЗпП  в разі невиплати з вини власника або уповноваженого ним органу належних звільненому працівникові сум у строки, зазначені в статті 116 КЗпП, за відсутності спору про їх розмір підприємство, установа, організація повинні виплатити працівникові його середній заробіток за весь час затримки по день фактичного розрахунку.

Механізм здійснення відповідного розрахунку визначено Порядком № 100

У постанові у справі  від 01.03.2017 р. № 6-2807цс16 ВСУ додатково зазначає:  при обчисленні розміру середнього заробітку за весь час затримки по день фактичного розрахунку слід використовувати формулу, за якою обрахуванню підлягає період затримки за робочі дні виходячи із середньоденного заробітку, обчисленого відповідно до положень Порядку, якщо іншого не передбачено чинним законодавством.

Автор:
«Дебет-Кредит»
Джерело
Верховний Суд України
Рубрика:
Право і відповідальність / Судова практика
Теги:
Заробітна плата , Суд , Трудові відносини

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?